O nas

UNIGLOBE Travel International

UNIGLOBE Travel International (UTI) jest największą na świecie organizacją franczyzową zrzeszającą biura zajmujące się zarządzaniem podróżami służbowymi. W listopadzie 2012 Splast Travel stało się członkiem tej organizacji, pozostając jednak odrębnie działającą i niezależną jednostką.

Członkostwo w UTI pozwala nam na czynny udział w konferencjach branżowych, daje dostęp do nowych technologii, pozwala śledzić trendy w branży oraz adoptować je dla klientów biura. Nadrzędnym pozostaje jednak fakt pełnego wsparcia ze strony partnerskich biur Uniglobe przy okazji organizacji zagranicznych projektów, kiedy zaufanie i profesjonalizm odgrywają najważniejszą rolę.

Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA)

Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA) to światowa organizacja z siedzibą w Montrealu i Genewie skupiająca 260 przewoźników oraz wspierająca przemysł lotniczy w sprawach uczciwej konkurencji oraz jednorodności cen biletów. Głównym zadaniem IATA jest dążenie do ujednolicenia systemu opłat lotniskowych, wzorów dokumentów przewozowych oraz jakości usług świadczonych pasażerom

Od sierpnia 2010 Splast Travel działa jako autoryzowany agent IATA co w praktyce oznacza, iż jest uprawniony do wystawiania biletów lotniczych w imieniu i na rzecz regularnych przewoźników, należących do tej organizacji.

UNIGLOBE Meetings and Events (UME)

UNIGLOBE Meetings and Events (UME), jako część UNIGLOBE Travel, specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych, wyjazdów typu incentive, konferencji oraz eventów, a swoją ofertę kieruje głównie do klientów doceniających kreatywne rozwiązania, szerokie możliwości i gwarancję jakości usług przy jednoczesnym zachowaniu obu warunków czyli wysokiej jakości i optymalnych kosztów.

Splast Travel będąc jednym z pierwszych biur w grupie UME pozostaje w stałym kontakcie z jej wszystkimi członkami biorąc udział w spotkaniach grupy oraz wspólnej wymianie doświadczeń.