O nas

Skutecznie optymalizuj koszty podróży służbowych

Wydatki na podróże sprawiają, że Twój budżet szybko się kurczy, a obecnie wynegocjowane warunki z dostawcami usług i tak nie wydają się wystarczająco opłacalne? Przyjrzymy się aktualnym wydatkom i wykorzystamy całe swoje doświadczenie, by zapewnić kompleksowe i obiektywne doradztwo w zakresie kosztów podróży.

Specjalistyczne doradztwo strategiczne

W oparciu o sprawdzone w branży analizy wskażemy kierunek optymalizacji polityki podróży w Twojej firmie. Opracujemy strategię zarządzania kosztami podróży, wdrożymy ustalone procedury i przygotujemy plan, który pozwoli maksymalnie sprostać nadchodzącym wyzwaniom i wykorzystać rosnące możliwości branży business travel.

Analiza polityki podróży służbowych

Dokładnie przeanalizujemy relacje Twojej firmy z liniami lotniczymi, hotelami i innymi dostawcami usług, a także skonfrontujemy je z zachowaniem i przyzwyczajeniami osób podróżujących. Celem analizy jest wskazanie obszarów wartych optymalizacji oraz zminimalizowanie zbędnych kosztów podróży biznesowych.

Precyzyjne raporty kosztów podróży

Wszystkie usługi zamawiane w Splast Travel znajdują swoje odzwierciedlenie w szczegółowych raportach, dzięki którym Twoja firma będzie miała dostęp do wszelkich informacji dot. realizacji polityki podróży, wykorzystanego budżetu oraz zastosowanych stawek. Na podstawie takich danych wspólnie możemy modyfikować politykę podróży, tak aby była jak najbardziej skuteczna.

Opieka dedykowanego Konsultanta ds podróży

W trosce o optymalizację kosztów podróży służbowych w Twojej firmie już na etapie przygotowania oferty Konsultant proponuje najlepszą dostępną opcję biletu lotniczego, noclegu, wynajmu samochodu, transferu bądź innej usługi związanej z podróżą. Stoi również na straży polityki podróży i dba, aby wszystkie etapy – od organizacji podróży, poprzez czas jej trwania, aż po szczęśliwy powrót – przebiegały sprawnie i zgodnie z planem.

Szkolenia z organizacji podróży służbowych

Dla najbardziej wymagających Klientów w swojej ofercie mamy również bezpłatne szkolenia dla pracowników odpowiadających za organizację podróży służbowych.

Dzięki szkoleniom:
zapewnisz swojemu zespołowi lepszą organizację pracy zmniejszysz liczbę obowiązków formalnych zoptymalizujesz koszty podróży służbowych przy zachowaniu najwyższej jakości usług zaczniesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań zwiększysz świadomość nowych możliwości biznesowych w zakresie podróży służbowych

W trakcie szkolenia w przystępny sposób przedstawiamy możliwości wsparcia ze strony Splast Travel oraz przekazujemy zestaw dobrych praktyk ułatwiających efektywną współpracę.