O nas

10 lat doświadczenia

Nasze biuro podróży powstało w 2009 roku w Krakowie. Cel, który przyświecał nam od początku funkcjonowania, był prosty – stworzyć kompleksową ofertę z zakresu Business Travel.

By stale oferować najwyższej jakości usługi w listopadzie 2012 dołączyliśmy do międzynarodowej grupy Uniglobe Travel International zrzeszającej w 60 krajach świata biura zajmujące się zarządzaniem podróżami.

Oferowane przez nas usługi zapewniają naszym Klientom bezpieczne i komfortowe warunki do osiągania sukcesu w biznesie – podczas podróży, w ramach spotkania służbowego, wyjazdów i imprez firmowych.

Business Concierge dla Twojej firmy

Aby jeszcze pełniej oddać charakter naszej działalności, stworzyliśmy markę Business Concierge. To pod jej szyldem jeszcze skuteczniej zapewniamy maksymalne wsparcie działalności biznesowej z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta.

Dlaczego My?

Gwarancja staranności

Bycie częścią międzynarodowych organizacji zapewnia nam globalny zasięg i szerokie możliwości. Dysponujemy nie tylko bogatą ofertą, ale także sprawdzonymi narzędziami i technologiami, które pozwalają nam odpowiadać na rzeczywiste potrzeby naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kompleksowa realizacja

Proaktywnie zarządzamy podróżami służbowymi naszych Klientów i zapewniamy profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne technologie, które pozwalają nam nie tylko kupować bilety na środki transportu, rezerwować hotele, wynajmować samochody czy pośredniczyć w uzyskaniu wizy, ale także kompleksowo doradzać i wspierać w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Optymalizacja budżetu

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu optymalizujemy koszty podróży naszych Klientów np. negocjując warunki usług w ich imieniu. W toku realizacji zlecenia szukamy oszczędności nie tylko starannie dobierając każde rozwiązania, ale także wykorzystując narzędzia i stawki dedykowane biurom TMC.

Elastyczność w realizacji i podejściu

W oparciu o wiedzę strategiczną i doświadczenie naszych konsultantów zapewniamy maksymalną elastyczność i wsparcie przy realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Dodatkowe wymagania i oryginalne projekty realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem, a sukcesy naszych Klientów szczególnie nas uskrzydlają.

Technologia po naszej stronie

Jeśli możemy wykorzystać nowoczesne narzędzia do zorganizowania podróży naszych Klientów – robimy to. Nieustannie dbamy, by umożliwiać naszym Klientom dostęp do wygodnych systemów czy aplikacji, które usprawnią im pozyskanie informacji o swojej podróży.

Doceniono nas w branży media

Kluczowymi Klientami, dla których świadczymy usługi z zakresu Business Travel jest szeroko pojęta branża mediów i telewizji.

Od wielu lat współpracujemy zarówno z komercyjnymi stacjami telewizyjnymi, jak i domami mediowymi czy wytwórniami muzycznymi. To właśnie nam powierzano koordynację podróży i pobytów nawet najbardziej wymagających gości instytucji kultury, festiwali filmowych i muzycznych oraz programów telewizyjnych.

Przynależymy do ogólnoświatowych organizacji sektora Business Travel

Odkąd w 2012 roku staliśmy się członkiem międzynarodowej organizacji UNIGLOBE zrzeszającej biura zajmujące się zarządzaniem podróżami, stale podnosimy swoje kompetencje i powiększamy wachlarz usług.

Prestiż UNIGLOBE, które łączy biura w blisko 60 krajach świata zobowiązuje nas także do zachowania najwyższych standardów tak w realizacji zamówień, jak i w obsłudze Klienta.

Profesjonalizm Wiarygodność Niezawodność

Odpowiedzialność społeczna

Wierzymy, że aktywne wspieranie lokalnej społeczności buduje i wzmacnia nas każdego dnia.

BIEG WIELKICH SERC

czytaj więcej

SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

czytaj więcej